Profesjonalne pranie dywanów, wykładzin, tapicerek meblowych.
Białystok i okolice

1. http://www.epranie-dywanow.pl/

Firma zajmująca się praniem dywanów, wykładzin, tapicerek meblowych w Suwałkach i okolicach. Działają na tym terenie od 2011 i od tego czasu zyskali sobie dużo zadowolonych klientów i współpracowników. Nasz współpraca z firmą głównie odbywa się na zasadzie wymiany doświadczeń oraz rozwiązań w zakresie maszyn i chemii do prania.

Teren działania Suwałki, Sejny, Filipów, Garbas, Nowa Wieś, Szypiliszki.

kontakt: 502-296-520

2. http://www.bezpylowe.pl

Firma "K&S-BUD Białystok" zajmująca się układaniem i renowacją podłóg. Swoje usługi świadczą klientom indywidualnym jak i firmom, placówkom itp. Przez wiele lat swej działalności wykonali bardzo dużo prac na terenie całej Polski jak i za granicą. Nasza współpraca z nimi polega wzajemnej promocji wśród naszych klientów.

kontakt: 600-328-888

3.

Mała firma świadcząca usługi w zakresie sprzątania domów, mieszkań, mycia okien w Białystoku i okolicach. Wykonują swoją pracę przy użyciu własnych profesjonalnych środków czystości i akcesoriów. Obsługują zlecenia cykliczne i jednorazowe. Dzięki temu, że jest to mała działalność każdego klienta traktują priorytetowo. Nasza współpraca polega na uzupełnianiu naszej działalności o sprzątanie i na odwrót.

kontakt:

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Linki do katalogów stron internetowych w których figurujemy jako firma.

 

http://www.webtree.com.pl Statystyki, katalog stron www, dobre i ciekawe strony internetowe Katalog firm Katalog stron www

Darmowy katalog stron internetowych Pozycjonowanie strony za darmo 

Katalog www 

Katalog-google.pl 

katalog stron Darmowy katalog sklepów 

 Relaksuj.pl świat kobiecych stron

Katalog stron internetowych Baza najlepszych stron 

Linki bezpośrednie  

Darmowy katalog 

Darmowy Katalog Stron 

Wszelkie prawa zastrzeżone BADGER Białystok 2014/2015.
Wykonanie strony internetowej: web@danieldesign.pl